Haberler

SİA ‘dan Elastic Heart !

SİA ‘dan Elastic Heart !

Sia’nın yeni videosu “Elastic Heart” yayınlandı…

Chandelier videosundan tanıdığımız genç dansçı Maddie Zeigler’a  bu kez yeni videoda ünlü oyuncu Shia LaBeouf eşlik ediyor!

Şimdiye dek Beyoncé, Rihanna, Katy Perry gibi isimlerle yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Sia, “1000 Forms Of Fear” albümüyle ve albümde yer alan  “Chandelier” şarkısıyla ülkemizde ve dünyadaki müzik listelerinde zirveye yerleşmişti. Grammy adayı da olan ve  sosyal medyada da 2014’ün en çok paylaşılan şarkılardan biri olan “Chandelier”in video klibi ise Youtube’ta 430 milyondan fazla izlenmişti.

Sia  “Chandelier”in başarısının ardından şimdi de “Elastic Heart” videosuyla karşımızda. Chandelier klibinden tanıdığımız genç dansçı Maddie Zeigler’ın bir kez daha yer aldığı bu yeni videoda Zeigler’a ünlü oyuncu Shia LaBeouf eşlik ediyor. Klibin yönetmenliği ise Chandelier’in de yönetmenliğini yapmış olan Daniel Askill ve Sia’nın imzasını taşıyor.

“Yılın Şarkısı”, “Yılın Kaydı”, “En İyi Pop Vokal Performans” ve “En İyi Müzik Videosu” dallarında Grammy adayı olan Sia, 17 Ocak’ta “Saturday Night Live” programında sahne alacak.

YORUMLAR

OnairFM

20/01/2015